Czarownica u dentysty

 

 Dnia 06.10.2015 r. w naszej szkole dla klas I-III szkoły podstawowej odbyło się przedstawienie profilaktyczne dotyczące higieny jamy ustnej.
 Główną bohaterką przedstawienia była czarownica, mieszkająca za górami, za lasami, za siedmioma…a właściwie to całkiem niedaleko… Miała wszystko, co porządnej czarownicy do szczęścia było potrzebne.. Nagle pojawił się problem. Jedyny ząb zaczyna zachowywać się dziwnie…i ani hokus pokus, ani czary mary zupełnie nie zdają egzaminu, więc postanowiła odwiedzić dentystę, którego wielu boi się bardziej niż jej czarów i uroków.

           DSC00011

                                                                                           DSC00009

DSC00008                                    DSC00005

                                               DSC00003