MÓJ WYMARZONY PREZENT POD CHOINKĘ

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia na przełomie miesięcy listopad – grudzień został zorganizowany konkurs plastyczny pod hasłem: „Mój wymarzony prezent pod choinkę”. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Celem konkursu jest wprowadzenie uczniów  w atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i aktywności twórczej.

Zainteresowanie konkursem było duże, udział wzięło 41 uczniów. Dzieci mogły wykazać się dowolną techniką, ale przede wszystkim wyobraźnią, która niekiedy skrywa w sobie wiele różnorakich pomysłów. Byliśmy pod wrażeniem nie tylko estetyki jak i samej kreatywności. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Prace bardzo ciekawe i wymagały dużo pracy, niektórzy bardzo starannie i szczegółowo opisali wymarzony upominek. Prace plastyczne zostały wyeksponowane na wystawie dla środowiska szkolnego w naszej szkole.

Wyniki konkursu:

I miejsce     –  Ewa Okrój kl. IIa  i  Antoni Malek  kl. Ia

II miejsce   –   Barbara Nosińska kl. Ia  i  Brajan Czapiewski kl. Ia

III miejsce  –   Amelia Kropidłowska kl. Ib  i  Paweł Okrój kl. IIIa

IV miejsce  –   Jan Kreft kl. IIb i  Nikodem Duraj kl.IIIb

V miejsce    –   Daniel Datta kl. Ia

Wyróżnienie:

–  Krzysztof Kobus kl. Ia

–  Kacper Turzyński kl. Ia

–  Helena Ćwikałowska  kl. Ib

–  Luka Turchyniak  kl. Ib

–  Gracja Ternowoj kl. IIa

–  Nela Chmielewska kl. IIa

–  Filip Datta kl. IIb

–  Marta Studzińska kl. IIIb

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i liczny udział w konkursie. Gratulujemy pomysłowości w wykonaniu prac.

 

Renata Abramowska

Anna Wołoszyk

Jagoda Troka