KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII

2 lutego 2022 r. w bibliotece odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Recytatorskiego Poezji  Polskiej dla klas IV-VIII z pełnym zachowaniem reżimu sanitarnego. Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Każdyuczestnik przygotował dwa utwory literackie, a łączny czas prezentacji nie mógł przekroczyć 6 minut.W konkursie udział wzięło 12 recytatorów.

Komisja, w której w skład weszli wicedyrektor szkoły pani Anna Wołoszyk, pani Dorota Masiak,  pan Krystian Paułbicki  wyłoniła zwycięzców w następujących kategoriach:

Wyniki konkursu:

Dzieci starsze klasy  IV – VI :

I miejsce   – Piotr Datta kl. Va

II miejsce  – Zuzanna Drewek kl. IVb

III miejsce – Klaudia Bek kl. Vb

Młodzież klasy VII – VIII

I miejsce   – Julia Grosz kl. VIIa

II miejsce  – Klaudia Zaworska kl. VIIa

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Renata Abramowska,  Jolanta Jereczek