WIOSNA – PORA RADOSNA !

W środę 21 marca tradycyjnie jak co roku uczniowie klas najmłodszych z wielkim entuzjazmem powitali rozpoczynającą się nową porę roku – WIOSNĘ.

Każda klasa wraz z wychowawcą przygotowała kolorowe stroje, kwiatowe opaski na głowę oraz piosenkę o tematyce wiosennej.                   Zabawa rozpoczęła się od powitania uczestników i wspólnego rozwiązywania zagadek. Następnie były  zabawy ruchowe z piosenką, zabawy w kole oraz konkursy przyrodnicze. Dodatkową atrakcją podczas wiosennych pląsów był słodki poczęstunek dla uczniów.

Na zakończenie imprezy, dzieci wspólnie z nauczycielami stworzyły kolorowy „wiosenny dywan”, który można zobaczyć  w galerii prac plastycznych  klas I-III.

Mamy nadzieję, że naszym uczniom udało się odpędzić zimową aurę!

Jagoda Troka, Anna Wołoszyk

« z 3 »