TURNIEJ WIOSENNY 2017

SZKOŁA PODSTAWOWA

W dniu 21 marca  2017r. szkoła podstawowa  przywitała wiosnę podczas Turnieju wiosennego. Uczniowie walczyli o Puchar w dwóch kategoriach klasy I-III i klasy IV-VI.  Podczas Turnieju klasy zmagały się w różnych konkurencjach: tor przeszkód, piórko, wiosenne zagadki, rzut do wody. Każda klasa musiała zaprezentować swoje wiosenne okrzyki. Na zakończenie turnieju odbył się pokaz mody wiosennej. Nad całością czuwało nasze drogie jury w składzie: Pan dyrektor Wojciech Drzewiński, Pani wicedyrektor Beata Jeżewska oraz Pani Ewa Gostkowska.  Po obradach i podliczeniu punktów jury jednogłośnie zdecydowało, że Puchar w kategorii klas I-III otrzymuje klasa IIIa, a w kategorii klas IV-VI otrzymuje klasa VIb.

Anna Grau

Agnieszka Ostrowska

Wioleta Czapiewska

« z 2 »