SZKOLNY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Dzisiaj w naszej szkole odbył się prawdziwy, matematyczny zawrót głowy. Dzieciaki mogły sprawdzić swoich sił w zadaniach z tabliczki mnożenia. Dla niektórych było to tylko utrwalenie, dla innych nadrobienie zaległości po wakacjach. Głównym jednak celem organizatorów ( p. Anny Wołoszyk i p. Patrycji Szlagowskiej) było pokazanie dzieciom, że liczenie to świetna okazja do miłego spędzenia czasu i wesołej zabawy. Chętnych dzieci nie brakowało. Do zabawy przyłączyli się uczniowie klas III, IV, V, VI i VII. Każdy z uczestników losował kupony, które specjalnie na tę okazję zostały starannie przygotowane i podzielone na poszczególne poziomy nauczania. Uczestnik miał za zadanie wykonać 5 działań. Do specjalnej skrzyni trafiły tylko losy, w których udzielono 100% odpowiedzi. Zaangażowanie uczniów przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Większość z nich bez problemu poradziła sobie z zadaniami. Dla wszystkich uczestników czekały cukierki.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na najbliższym apelu.