„Prezentowy zawrót głowy”

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, uczniowie klasy 1a i 1b wraz z wychowawczyniami, Panią Beatą Śliwicką i Anną Wołoszyk w dniu  3 grudnia, udali się do przedszkola „Niezapominajka” na wspaniałe przedstawienie pt.” Prezentowy zawrót głowy” w wykonaniu aktorów z teatru ” Obieżyświat”. Pierwszaki z wielkim zaciekawieniem obejrzały spektakl. Obieżyświat to teatr wędrowny, który w sposób bardzo ciekawy, wymowny przekazuje dzieciom i porusza ważne sprawy dnia codziennego. Tym razem przedstawiono sposób przygotowania do Wigilii. Spektakl przybliżył dzieciom sens Bożego Narodzenia. Uświadomił, że nie chodzi tylko o prezenty, upominki, lecz o to z kim i jak spędzamy święta. Spotkanie z aktorami dało naszym pociechom wiele radości i uśmiechu na twarzy.

 

Anna Wołoszyk
Beata Śliwicka