DZIEŃ DZIECKA I-III

Pomimo niesprzyjającej pogody, jak co roku 1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na ten dzień. Specjalnie na tę okazję przygotowano dla uczniów klas I – III szereg atrakcji sportowych.

W tym dniu nie odbyły się żadne zajęcia lekcyjne. Uczniowie w sportowych strojach z niecierpliwością oczekiwali na wspólną zabawę. Imprezę rozpoczęliśmy wspólnymi zabawami na boisku szkolnym. Następnie przy głośnej muzyce, dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych na sali gimnastycznej i holu szkoły, m.in. bawiły się hula – hop, rzucały do celu, bawiły się chustą animacyjną, grały w gry planszowe, skakały przez linę. Najlepszą konkurencją i tą, która przyniosła najwięcej radości dzieciom, okazały się skoki przez linę wychowawców każdej z klasy. W przerwach między konkurencjami uczniowie ochładzali się jedząc lody i słodkości ufundowane przez Radę Rodziców i panią Sołtys. Był to miły, sportowy i wesoły Dzień Dziecka, który przyniósł naszym wychowankom wiele radości, zabawy i niezapomnianych chwil.

Anna Wołoszyk

« z 2 »