Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej lekkoatletyce

20.05.2019r w Łubianie odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej LA chłopców i dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły;
DZIEWCZĘTA                                                                                                          CHŁOPCY
100m                                                                                                   100m
1. Kulaszewicz Agata                                                                              1. Maciej Muchowski – II miejsce
2. Lass Weronika – II miejsce                                                      2. Sominka Dawid
3. Wysocka Otylia – III miejsce
300m                                                                                                   300m
1. Górna Natalia                                                                                      1. Dąbrowski Patryk
2. Popowska Marta – II miejsce                                                2. Czaja Kacper
3. Trzcińska Alicja – III miejsce                                                  3. Pobłocki Kacper
600m                                                                                                   600m
                                                                                                                    1. Górny Patryk
                                                                                                                    2. Młyński Jakub
                                                                                                                   3. Nakielski Stanisław – III miejsce
1000m                                                                                                1000m
                                                                                                                    1. Hamerski Joachim
                                                                                                                    2. Kartuszyński Oliwier – III miejsce
                                                                                                                    3. Pałasz Damian – II miejsce
2000m                                                                                                2000m
                                                                                                                    1. Smuczyński Jakub – I miejsce
                                                                                                                    2. Skonieczny Piotr – III miejsce
w dal                                                                                                  w dal
1. Trzcińska Jowita III miejsce                                                    1. Muchowski Maciej – I miejsce
2. Stolc Wiktoria                                                                                    2. Pobłocki Kacper
3. Górna Natalia – II miejsce                                                                   
kula                                                                                                         kula
1. Kisicka Magdalena – II miejsce                                               1. Bielawa Jakub – II miejsce
2. Czapiewska Paulina                                                                            2. Sominka Dawid – III miejsce
                                                                                                                     3. Dąbrowski Patryk
sztafeta 4x100m                                                                                   sztafeta 4x100m
I – miejsce                                                                                              I – miejsce
1. Otylia Wysocka                                                                                   1. Kacper Pobłocki
2. Lass Weronika                                                                                    2. Dawid Sominka
3. Górna Natalia                                                                                     3. Smuczyński Jakub
4. Agata Kulaszewicz                                                                             4. Maciej Muchowski
Opiekun: Anna Ebertowska                                                                Opiekun: Mariola Cybula
« 1 z 2 »