MISTRZOSTWA POLSKI KUMITE PFKK

Dnia 28 listopada 2021 r. w Gdańsku rozegrały się Mistrzostwa Polski Kumite Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Organizatorem był Gdański Klub Karate Kyokushin pod kierownictwem shihan Bogusława Jeremicza 6 dan.

W zawodach wzięli udział zawodnicy z 24 klubów z Polski. Kościerski Klub Kyokushin Karate zaprezentowało 12 uczestników. Wśród nich znaleźli się uczniowie Zespołu Kształcenia w Wielkim Klinczu: Julita Bek, Amelia Kreft oraz Daniel Bek.

Z wielką dumą informujemy, że I miejsce w kumite juniorek U12 -45 kg zajęła JULITA BEK z klasy 5a – GRATULACJE.

Mistrzostwa odbyły się w konkurencjach juniorów i seniorów knock-down kyokushin karate. Kumite rozegrano z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe.

Gratulujemy uczniom Zespołu Kształcenia w Wielkim Klinczu tak wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów.

Dyrekcja Zespołu Kształcenia w Wielkim Klinczu