Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA  ROZWIJAJĄCE  I  WSPOMAGAJĄCE

dla  uczniów  Zespołu  Kształcenia  w  Wielkim  Klinczu

w roku szkolnym 2017 / 2018

RODZAJ ZAJĘĆ IMIE  I  NAZWISKO NAUCZYCIELA KLASA/GRUPA TERMIN
Zajęcia wyrównawcze Jolanta Jereczek kl.3 gimn. wtorek 800-845
Koło j. angielskiego Anna Schütz kl.IV poniedziałek 1425-1510
Koło j. angielskiego Anna Grau kl.I.III,IV czwartek 715-800
Zajęcia wyrównawcze Aleksandra Wardyn kl.I a poniedziałek  850-935

1240-1325

Koło szachowe Grzegorz Schramke kl.I-VII czwartek  850-935
Zajęcia wyrównawcze Tomasz Grzyb kl.2b

kl.3c

poniedziałek 800-845
Zajęcia taneczne Anna Lideke-Konert kl.I-VII i gim. piątek 1240-1420
BRD – karta rowerowa Ilona Kościelska kl.IVa piątek 1140-1225
Harcerstwo Ilona  Kościelska kl.IV-III gimn. piątek 1600-1800
Koło historyczne Monika Węcławik kl. V wtorek 1240-1325
Zajęcia

sportowo-rekreacyjne

Zofia Lemke kl.V,VI poniedziałek 1510-1610

środa     1510-1610

Zajęcia sportowe

gry zespołowe

Lech Lemke kl.VII poniedziałek 1510-1610

środa  1510-1600

Zajęcia wyrównawcze Jagoda Troka kl.II czwartek 945-1030

piątek 945-1030

Zajęcia przygotowujące do egzaminu Dorota Masiak kl.3 a gimn. czwartek 1515-1600
Zajęcia wyrównawcze Justyna Brzeska kl.II-IIIgimn. czwartek 850-935
Zajęcia wyrównawcze

z  matematyki

Mirosława Daszkowska kl.2a wtorek 800-845
Zajęcia wyrównawcze Anna Wołoszyk kl.Ib

kl.IIIa

poniedziałek 715-800

piątek 1425-1510

Koło informatyczne Łukasz Flisikowski kl.IV-VII

kl.II-III

środa 1515
Zajęcia wyrównawcze Maria Plata kl.IIIb piątek 1040-1125
SKS Anna Ebertowska kl.II-III

kl.IVc

poniedziałek 700-800

środa 700-800

Zajęcia wyrównawcze Grażyna Nakielska kl.IV środa 1525-1510
Zajęcia

sportowo-rekreacyjne

Mariola Cybula kl.II-III chł. wtorek 1430-1530

środa 1500-1600

Zajęcia wyrównawcze Grażyna Schmidt kl.VII poniedziałek 715-800

wtorek 1240-1325

Terapia Grażyna Schmidt kl.IVc,b

kl.Vb

kl.Va

kl.VI

wtorek 800-845

środa 850-935

czwartek 1425-1510

piątek 715-800

Nauka gry na gitarze Ziemowit Piotrzkowski grupa I

grupa II

poniedziałek  715-800

piątek       715-800

Koło  informatyczne Łukasz Flisikowski kl.IV-VII

II-III Gim.

środa  1515

Zajęcia odpłatne:

Karate – dla wszystkich chętnych – poniedziałki i czwartki godz. 1630 – 1730

Kontakt:  Kościerski Klub Kyokushin Karate –  p. Krzysztof Sosnówka – tel. 664 470 193