Marzycielska Poczta

Pomagać każdy może, również Ty! Niekiedy wystarczy najmniejszy gest, aby na twarzy człowieka zawitał uśmiech… Odrobina uwagi, ciepła, życzliwości…  Uśmiech podarowany drugiej osobie, którego nic nie jest w stanie zastąpić… List ze słowami wsparcia…  Jak niewiele trzeba, aby zrobić tak wiele! – Mogli się o tym  przekonać uczniowie klasy IIIB i VIIB, uczestnicząc w ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”, której celem jest napisanie listu do wybranego dziecka zmagającego się z ciężką chorobą. Wcześniej jednak uczniowie naszej szkoły zapoznali się dokładnie z życiorysem dziecka, do którego postanowili wysłać list. Przyniosło to wiele radości nie tylko osobom piszącym listy, ale z pewnością samym adresatom. Oczywiście na tym nie poprzestajemy, pomagamy dalej! Świat jest pełen ludzi czekających na naszą pomoc! Pamiętajcie, wielkie czyny rodzą się z małych rzeczy!

 

Jolanta Jereczek
Maria Plata