KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS IV-VII 

„Moja ulubiona postać z Dynastii Miziołków Joanny Olech” 

 

Konkurs odbył się w miesiącu wrześniu w związku ze spotkaniem autorskim w naszej bibliotece z pisarką Joanną Olech autorką „Dynastii Miziołków”. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas IV-VII. Tematem prac były ulubione postacie książki „ Dynastia Miziołków”. Celem konkursu było rozbudzenie wyobraźni i fantazji wśród uczniów oraz rozpowszechnianie twórczości pisarki. Prace plastyczne należało wykonać dowolną techniką na kartkach bloku rysunkowego formatu A4.

Organizatorami konkursu była pani Renata Abramowska i pani Jolanta Jereczek.

W  konkursie organizatorów mile zaskoczyła duża frekwencja uczestników, udział wzięło 31 uczniów. Prace plastyczne zostały wyeksponowane na wystawie w szkole i na spotkaniu autorskim z pisarką  Joanną Olech. Wystawa ma na celu przybliżyć uczniom autora i zainteresować jego twórczością.

Wyniki konkursu:

I miejsce    –  Wiktoria Trzcińska kl. VII

II miejsce  –   Malwina Cylka kl. VIb

III miejsce –  Nikola Słowik  kl. VIa

Wyróżnienie:

– Klaudia Zaworska kl. IVa,  

Weronika Łącka kl. IVa,

– Klaudia Słowik kl. IVb

                      

Zwycięzcy konkursu zostaną uhonorowani dyplomami, nagrodami książkowymi oraz upominkami, które  zostaną wręczone na najbliższym apelu. Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Renata Abramowska i Jolanta Jereczek