ZBIERAMY I POMAGAMY

„Małe rzeczy wykonane z serca urastają do rzeczy wielkich”.

Pomoc drugiej osobie nie musi tak naprawdę nic kosztować. Wystarczy, że zaczniemy odkładać nakrętki, które i tak zazwyczaj większość z nas wyrzuca do kosza. Zbieranie nakrętek to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologicznych.  W styczniu zakończyliśmy w naszej szkole kolejną już akcję zbierania plastikowych nakrętek (po sokach, napojach, nabiale, środkach chemicznych itp.). Akcja była skierowana do uczniów klas I-III. Śmiało można powiedzieć, że nasi uczniowie oraz nauczyciele, pomaganie mają we krwi, dlatego i tym przedsięwzięciem chcieliśmy przyłączyć się do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym.

Wzorem lat poprzednich zbiórka nakrętek przeznaczona była dla konkretnej osoby. Tym razem pomagaliśmy ciężko choremu Aleksandrowi Landowskiemu w uzbieraniu niezbędnych środków na intensywną i kosztowną rehabilitację.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYŁĄCZENIE  SIĘ DO AKCJI.

Anna Ebertowska