Zakwalifikowanie do Programu Fundacji Orange – MEGAMISJA

Z wielką radością chciałabym poinformować, iż komisja konkursowa pod przewodnictwem pana Krzysztofa Kosińskiego z Fundacji Orange zakwalifikowała naszą szkołę do Programu Fundacji Orange – MegaMisja. To ogromne wyróżnienie dla uczniów klasy 1a, których wkład przy nagrywaniu filmu zgłoszeniowego został uznany przez komisję. Od nowego roku uczniowie tej klasy będą realizować zajęcia, które nauczą ich korzystania z nowych technologii. Program MegaMisja Fundacji Orange pomoże rozwinąć kompetencje medialne, cyfrowe i informacyjne. Najmłodsi poprzez zabawę nauczą się: jak korzystać z nowych technologii w bezpieczny sposób; jak weryfikować źródła informacji; jak chronić swoją prywatność; przestrzegać praw autorskich oraz jak tworzyć i prezentować własne dzieła.
W trakcie realizacji MegaMisji dzieci będą miały możliwość zdobyć nagrody dla swojej szkoły.

Maria Plata