Wycieczka do Tajnej Pirackiej Bazy

28 maja dwie najstarsze grupy wybrały się do Grąbkowa do Tajnej Pirackiej Bazy, aby uczestniczyć w zabawach i animacjach programu pt. „Piotruś Pan i Dzwoneczek”.

Podróż do Nibylandii zaczęła się gdy Piotruś Pan nauczył wszystkich latać, strzelać z łuku i katapulty, a Dzwoneczek czarować i malować tęczowym piaskiem swoje marzenia. Dzieci upiekły ciasteczka w kolorach tęczy, zatańczyły wróżkowe tańce w deszczu baniek. Odwiedziły Wyspę Piratów i figlowały w pirackim małpim gaju. Ale… pojawił się też Kapitan Hook, który chciał porwać Piotrusia!!! Nie pozwoliliśmy mu na to! Dzieci wspinały się po linowych mostach, pokonały rzekę krokodyli, przeszły przez bajkowy tor przeszkód i zdobyły statek Kapitana Hooka. Dzwoneczek ozdobił wszystkich magicznym pyłkiem i nadał bajkowe imiona. Każdy otrzymał złoty medal za odwagę, balonowe prezenty i paszport Nibylandii. Piracka przygoda dla wszystkich uczestników była wyjątkowo udana.