WSPÓLNE WYJŚCIE KLASY 1B

Dnia 23 maja 2024 roku klasa Ib na zaproszenie rodziców jednej z uczennic, Mai Roda, wybrała się na wspólną zabawę. Wyjście odbyło się w ramach lekcji oraz integracji klasy. Uczniowie wraz z wychowawczynią, wyruszyli spod szkoły o godzinie 9:00.

Rodzice Mai przygotowali dla dzieci wiele atrakcji. Na miejscu czekały różne gry i zabawy, a także poczęstunek składający się z owoców, soków, słodkich przekąsek, lodów a także obiadu. Uczniowie mogli korzystać z różnych urządzeń na placu zabaw, takich jak drewniany plac zabaw, drabinki i piaskownica. Największą atrakcją okazał się wielki, dmuchany zamek, który nie znudził się żadnemu z uczniów.

Podczas pobytu na podwórku dzieci bawiły się bezpiecznie, a opiekunowie dbali o to, aby nikt nie opuszczał wyznaczonego terenu bez zgody. Dzięki zaangażowaniu rodziców Mai, uczniowie mogli cieszyć się wyjątkowym dniem pełnym radości i zabawy.

Wyjście zakończyło się o godzinie 13:00. Dzieci wróciły do szkoły w radosnych nastrojach, pełne pozytywnej energii i nowych wrażeń. Cała wycieczka przebiegła bez żadnych problemów, a uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne takie wydarzenia.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Joannie i Panu Andrzejowi Roda za tak miłe przyjęcie i wspaniałą zabawę.