Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Tak niedawno świętowaliśmy rozpoczęcie roku szkolnego, a tu już nadszedł jego koniec. To był rok pełen wyjątkowych dni i nowych wyzwań. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, aczkolwiek mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące. Zakończenie roku to także szczególny czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. Pani dyrektor Iwona Kuśmierczuk słowa podziękowań skierowała do p. Hanny Plutowskiej która po latach pracy w sekretariacie przechodzi na zasłużoną emeryturę. Dziękowała także za współpracę księdzu Wojciechowi Fertlikowskiemu oraz p. Annie Wołszyk. Kolejne podziękowania były skierowane do rodziców, którzy z wielkim oddaniem wspierają inicjatywy szkolne. Pani dyrektor dziękowała również wszystkim nauczycielom oraz uczniom za ich ciężką pracę.

Wszystkim życzymy cudownych wakacji, słonecznych i bezpiecznych dni. Kochani Uczniowie, rozwijajcie skrzydła i cieszcie się wolnym czasem. Ósmoklasistom życzymy wytrwałości w dążeniu do celu oraz dostania się do wymarzonych szkół.