Twórczo i kreatywnie. Język kaszubski na wesoło.

Nocowanie w szkole!

28/29 październik 2022

Twórczo i kreatywnie. Język kaszubski na wesoło.

W piątkowy wieczór 28.10.2022 roku uczniowie z klas III, uczących się języka kaszubskiego spotkało wiele atrakcji.

Zabawy plastyczne, nauka piosenki pt. „Ùczba”, gry i zabawy – m.in. twister, głuchy telefon, wspólny posiłek, zatańczyliśmy integracyjny taniec pt. „Krasnoludek”.  Po zabawie przyszedł czas na wieczór filmowy. Na dobranoc wysłuchali piosenki „Drëszka – pòdëszka”.

Noc w szkole – i to pierwsza – dużo wrażeń i emocji!

W sobotę 29.10.2022 już od wczesnych rannych godzin utrwalali słowa piosenki, lepili z plasteliny. Wspólnie posprzątaliśmy salę. Przygotowaliśmy wspólnie śniadanie, po którym wszyscy zadowoleni wrócili do domu.

Piątkowa noc w naszej szkole była przepełniona wrażeniami i dobrą zabawą. Z pewnością wszyscy zapamiętamy ją na długo!

Dziękuję za wspaniały czas.

Weronika Labuda