Szkolny Konkurs Taneczny

 

28 maja 2024 r. po raz pierwszy w naszej szkole zapanował taneczny klimat, a to za sprawą Szkolnego Konkursu Tanecznego pod nazwą „Tańczyć Każdy Może”. Uczniowie klas I – III przedstawili swoje układy taneczne w trzech kategoriach: taniec solowy i zespołowy  oraz duet. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem oraz powagą przygotowały się do występów. Mogliśmy podziwiać wiele ciekawych kreacji scenicznych. Młodych tancerzy oceniało jury
w składzie: Pani Wicedyrektor Aleksandra Wardyn, Pani Renata Abramowska oraz
Pani Weronika Labuda. Rozpoczęła się prawdziwa walka o miano najlepszego tancerza
w szkole. Zresztą sami zobaczcie na filmikach z występów, jest na co popatrzeć. Świetnie dobrana muzyka, stroje i układy taneczne wyłoniły zwycięzców.
W pierwszej edycji konkursu tanecznego zwyciężli wszyscy uczestnicy.

I miejsce zajęli:

 • Helena Ć. 1b
 • Wojciech kl. 1b
 • Igor kl. 1b
 • Nela i Ewa O. kl. 2a
 • Adam Ł. 2b oraz Oliwia C. kl. 3a
 • Marta E. kl. 3a oraz Iga K. klasa 3
 • Tomasz kl. 3a, Paweł O. kl. 3a, Wiktor N. kl. 3a,
  Bartosz T. kl. 3a
 • Paulina kl. 3b
 • Amelia kl. 3b i Oliwia D. kl. 3b

Dyrekcja Szkoły Aleksandra Wardyn i organizatorzy konkursu Maria Plata oraz Marta Browarczyk razem z komisją konkursową, podziękowali wszystkim uczestnikom turnieju tanecznego za wysoki poziom, przyznając medale.

Maria Plata

 
Marta Browarczyk