SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

Konkurs odbył się 24 lutego 2017  r. w bibliotece i był skierowany do uczniów klas   IV – VI. Tematem konkursu była znajomość książki „Władca Lewawu” Doroty Terakowskiej. Celem konkursu było rozpowszechnianie czytelnictwa wśród  uczniów i mobilizowanie do udziału w konkursach.

Organizatorami konkursu była pani Renata Abramowska  i pani Grażyna Schmidt.
W  konkursie  organizatorów jak zwykle mile zaskoczyła bardzo duża frekwencja uczestników,  udział wzięło 41 uczniów.  Maksymalną ilość punktów jaką można było uzyskać to 43 punkty.  Konkursy czytelnicze w naszej szkole cieszą się dużym zainteresowaniem, uczniowie wykazali się wysokim poziomem wiedzy.

Wyniki konkursu:

I miejsce    –  Wiktoria Trzcińska kl. V

II miejsce  –   Damian Pałasz kl. VIb

III miejsce –  Grau Natalia kl. VIb

Zwycięzcy konkursu zostaną uhonorowani dyplomami, cennymi nagrodami książkowymi oraz upominkami i zostaną wręczone na najbliższym apelu.

Renata Abramowska i Grażyna Schmidt