„ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W MOIM DOMU”

W związku ze zbliżającym się świętami Bożego Narodzenia nasza biblioteka w miesiącu listopadzie zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem: „Święta Bożego Narodzenia w moim domu”. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Celem konkursu jest wprowadzenie uczniów w atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i aktywności twórczej.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, organizatorów zaskoczyła  duża frekwencja uczestników, udział wzięło aż 59 uczniów. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i wymagały dużo pracy, wykonane były przy użyciu różnych technik. Powstało wiele ciekawych i barwnych „świątecznych opowieści” malowanych nie słowem, ale obrazem. Prace plastyczne zostały wyeksponowane na wystawie dla środowiska szkolnego w naszej szkole.

Wyniki konkursu:

I miejsce     –  Adam Łangowski kl. Ib   i  Łukasz  Lorkowski kl. IIb

II miejsce   –   Filip Datta kl. Ib i  Anna Formela kl. IIIb

III miejsce  –   Marta Studzińska kl. IIb   i  Nikola Roda kl. IIb

IV miejsce  –   Paulina Grosz kl. IIIb

V miejsce    –   Nela Chmielewska kl. Ia

Wyróżnienie:

–  Natan Ebertowski kl. Ia

–  Adam Grau kl. Ia

–  Wiktor Skwierawski  kl. Ia

–  Iga Kamińska   kl. IIa

–  Krzysztof Marczyk kl. IIb

–  Zofia Kalinowska kl. IIIa

–  Marcel Czarliński kl. IIIa

–  Michalina Kobus kl. IIIa

–  Tymoteusz Dalecki kl. IIIb

–  Pola Wicher kl. IIIb

–  Marcel Formela kl. IIIb

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i liczny udział w konkursie. Gratulujemy pomysłowości w wykonaniu prac.

 

         Renata Abramowska, Marta Browarczyk