SUKCESY NASZYCH UCZENNIC

Uczennice Zespołu Kształcenia w Wielkim Klinczu realizują swoje pasje i marzenia a przy tym osiągają niesamowite sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych, zarówno w karate jak i ratownictwie wodnym.

Miło nam, gdy docierają do nas informacje o naszych podopiecznych.

Uczennica  naszej szkoły JULITA BEK z klasy 5a zdobyła III miejsce podczas Mistrzostw Polski Północnej PFKK w KUMITE U-12 k, które odbyły się 9 kwietnia 2022 w Świeciu. Organizatorem Mistrzostw Polski była Szkoła Kyokushin Karate w Świeciu prowadzona przez Jakuba Kunkel 2 dan. W zawodach wzięli udział zawodnicy z 18 Klubów.

Natomiast uczennica ANNA SZYBALSKA z klasy 7c stanęła na podium i zajęła III miejsce w konkurencji indywidualnej, pływanie z przeszkodami wśród juniorek młodszych podczas zawodów Pomorskiej Ligi Ratownictwa Wodnego, które odbyły się 10 kwietnia 2022 w Aquaparku w  Redzie.

Życzymy dalszych sukcesów!!!