STYPENDYŚCI 2020

9 grudnia odbyło się wręczenie stypendiów Wójta Gminy Kościerzyna dla najlepszych uczniów i tegorocznych absolwentów naszej szkoły. W tym roku, ze względu na sytuację , uroczystość miała kameralny charakter i odbyła się w szkole. Najpierw wysłuchaliśmy wystąpienia Pana Wójta, następnie kilku ciepłych słów i gratulacji od dyrekcji szkoły. Stypendyści otrzymali również pamiątkowe dyplomy. :)

Skromne, ale bardzo miłe spotkanie zakończyła „sesja zdjęciowa”. Wszystkim uczennicom i uczniom, którzy wysoko podnoszą poprzeczkę i mogą być wzorem dla koleżanek i kolegów jeszcze raz serdecznie gratulujemy

A oto lista wyróżnionych: Anna Pastwa, Klaudia Zaworska, Amelia Marczyk, Kordian Zaworski, Jakub Lepak, Gracjan Pażontka-Lipiński, Lena Chmielewska, Nikodem Sówka, Krzysztof Mysiakowski, Joanna Bek, Faustyna Marczyk, Kinga Troka, Marta Kryszyńska, Malwina Grau.