Stroik wielkanocny – rozstrzygnięcie konkursu

W dniach 05.04- 12.04.2022 w naszej szkole odbył się konkurs na Najładniejszy Stroik Wielkanocny. Brały w nim udział uczniowie korzystający ze szkolnej świetlicy.

Chętne dzieci mogły wykonać stroiki w formie przestrzennej. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyka Świąt Wielkanocnych, rozwijanie wyobraźni, pobudzanie aktywności twórczej dzieci, powrót do tradycji wykonywania stroików oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej.

Wśród prac były stroiki w koszykach, stojące oraz wiszące.  Większość elementów  było wykonane ręcznie z użyciem bibuły, wstążek, wydmuszek, a także pojawiały się elementy roślinne-  bukszpan, bazie.

Na konkurs zostało zgłoszone 12 stroików. Wybór był bardzo trudny.

Przyznano nagrody główne:

1 miejsce        Anna Formela                                  kl. 2b

2 miejsce        Vanessa Dzwonkowska                   kl. 2 a

3 miejsce         Dominika Grosz                             kl. 4b

Pozostałe prace otrzymały wyróżnienia.

Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w konkursie za zaangażowanie, poświęcony czas oraz kreatywność.

GRATULUJEMY!!!!

Marta Browarczyk