Spotkanie autorskie

W dniu 18.05.2022 r. uczniów klasy 1 a odwiedziła Pani Katarzyna Bielińska autorka książki
pt. „Góra Mądrości”. To nastrojowe opowiadanie o poszukiwaniu przyjaźni, przełamywaniu lęków, o tym, że trzeba marzyć i podążać za swoimi marzeniami. Czasami, by sięgnąć po marzenia trzeba wziąć los we własne ręce, zdecydować się na krok, który poniesie nas ku ich realizacji. Zdecydowanie warto mieć obok kogoś, kto w nas uwierzy i pomoże pokonać trudności.

Dzięki uprzejmości Pani Renaty Abramowskiej spotkanie autorskie odbyło się w bibliotece szkolnej. Uczniowie aktywnie w nim uczestniczyli i chętnie zadawali pytania. Dowiedzieli się, że warto wierzyć w marzenia, które z czasem mogą się spełnić. Ta historia ukazała im,że każdy się czegoś boi, ale ważna jest w życiu przyjaźń. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły przygotowany upominek.

Maria Plata