Spektakl teatralny dla dzieci „Przygody świnek”

20 września w naszej szkole miało miejsce przedstawienie pt. ,,Trzy świnki” w wykonaniu aktorów teatru Krak – Art.
Przedstawienie opowiadało o przygodach trzech wesołych świnek,  z których każda postanowiła wybudować domek według własnego pomysłu. Jednak na drodze do ich szczęścia, w pewnym momencie staje zły wilk, który myśli tylko o tym, jak schrupać  różowe bohaterki. Dzieci z zainteresowaniem oglądały przedstawienie, brały również czynny udział w przedstawieniu. Ochoczo grały w piłkę z sympatyczną świnką, tańczyły, a nawet pomagały jej w budowie ceglanego domku. Na jedną chwilkę dzieci mogły zamienić się w aktorów, stanąć na scenie i przenieść się w świat bajek. Kolorowa i pełna humoru opowieść nauczyła najmłodszych widzów, że warto być rzetelnym i obowiązkowym, a pracowitość popłaca.

Wioleta Kosznik