Ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

W dniu 8 października w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielkim Klinczu odbyła się uroczystość przekazania średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego Volvo FL10 dla jednostki OSP Wielki Klincz. W wydarzeniu brali udział strażacy ochotnicy, zaproszeni goście oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, złożona z uczniów i absolwentów naszej szkoły, która w tym dniu ślubowała ze wszystkich sił służyć naszej Ojczyźnie Rzeczpospolitej Polskiej.

Gratulujemy wstąpienia w szeregi MDP oraz ślubowania wszystkim członkom a w szczególności uczniom i absolwentom Zespołu Kształcenia w Wielkim Klinczu.

Uczniowie Zespołu Kształcenia: 1. Amelia Olszewska, 2. Kuba Kamiński, 3. Damian Duraj, 4.  Igor Flisikowski, 5. Jakub Kilian, 6. Krystian Zaborowski, 7. Czapiewska Paulina, 8. Alicja Tuszkowska, 9. Szymon Tusk, 10. Dawid Sominka. Gratulujemy! J