Rodzinny piknik w Wielkim Klinczu

W sobotę 26 maja w Wielkim Klinczu odbyła się impreza integracyjna „Dzień Rodziny z Przedszkolem „Niezapominajka”. Na przedszkolnym placu zabaw, przy pięknej pogodzie spotkały się rodziny z dziećmi, aby w radosnej atmosferze świętować Dzień Matki i zbliżający się Dzień Dziecka. Nie zabrakło wielu atrakcji przygotowanych przez kadrę przedszkola oraz nauczycieli Zespołu Kształcenia w Wielkim Klinczu przy aktywnym udziale rodziców a także animatorów prowadzących imprezę.  Gry, zabawy, konkursy i prezentacje sprawiły dużo radości dzieciom i ich rodzicom, a na głodnych i spragnionych czekał poczęstunek w formie grilla, bar sałatkowy, ciasto i napoje. Dyrekcja Zespołu Kształcenia bardzo dziękuje nauczycielom za aktywne działanie na rzecz dzieci i środowiska. Szczególne wyrazy uznania kierujemy do rodziców zaangażowanych w przygotowanie tego bardzo udanego spotkania.

Więcej zdjęć w galerii > przejdź <