RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III  „JA I MOJA RODZINA”

W maju w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: „Ja i moja rodzina”.  Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas I-III szkoły podstawowej.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi na to, jak istotną rolę w życiu każdego dziecka pełni rodzina i bliskie relacje pomiędzy członkami rodziny. Zachęcenie rodziców do wspólnych twórczych działań z dzieckiem. Prace plastyczne należało wykonać na bloku rysunkowym, technika i format dowolny. Organizatorami konkursu były panie: Renata Abramowska i Maria Plata.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, organizatorów mile zaskoczyła duża frekwencja uczestników, udział wzięło aż 32 uczniów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt, wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Prace plastyczne zostały wyeksponowane na wystawie w szkole, a uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu nastąpi podczas „DNI OTWARTYCH SZKOŁY”.
Nagrody zostały ufundowane przy wsparciu Dyrekcji Zespołu Kształcenia oraz p. Sołtys i Rady Sołeckiej w Wielkim Klinczu.       

 

Wyniki konkursu:

I miejsce – Laura Komar kl.Ia i Kinga i Weronika Tuszkowskie kl. IIb

II miejsce – Amelia Pałasz kl. IIa i Tatiana Studzińska kl. Ib

III miejsce – Magdalena Rogaczewska  kl. IIa i Krystian Kerlin kl. III

Wyróżnienie:

– Paulina Makowska  kl. Ib
– Jakub Jankowski  kl. Ib
– Maja Paszylk  kl. IIa
– Maja Lubińska  kl. IIa
– Józef Gostkowski  kl. IIa
Ada Włoczanko    kl. III

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w konkursie.

Renata Abramowska i Maria Plata