Przedszkolny Dzień Rodziny

W przedszkolu „Niezapominajka” 25 maja obchodziliśmy „Dzień Rodziny”. Nasze przedszkolaki przygotowały występ dla swoich ukochanych rodziców. Śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze. Po przedstawieniu dzieci wraz z rodzicami wspólnie świętowali w ogrodzie przedszkolnym, gdzie czekał na wszystkich grill z kiełbaskami, bar sałatkowy, pyszne gofry i różne inne słodkości. Wielkie zaciekawienie wśród przedszkolaków wzbudzili animatorzy, którzy zabawiali nas przy chuście animacyjnej, robili wielkie bańki mydlane oraz przygotowali wiele różnych zabaw i konkursów. Nasze pociechy mogły zrobić sobie zdjęcia przy specjalnie przygotowanych na tę okazje planszach, które przedstawiały m.in. pszczółkę, batmana czy Myszkę Miki. Zainteresowaniem cieszył się również kącik plastyczny, gdzie dzieci mogły się wykazać swoją wyobraźnią i stworzyć piękne prace malowane farbami. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, miłą atmosferę oraz zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.