„Polak z sercem”

Samorząd Uczniowski naszej szkoły włącza się w akcję Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży „Polak z sercem”. Odbiorcami są polskie dzieci i młodzież z Ukrainy i Białorusi. Przystępujemy do zbiórki artykułów higienicznych, środków czystości oraz artykułów spożywczych z długim terminem ważności, takich jak: mydła, proszki do prania, żele pod prysznic, pasta do zębów, art. higieny osobistej, konserwy, makaron, olej, słodycze (czekolada, cukierki w opakowaniach, batony). W dniach 13 – 23 listopada można je dostarczyć do sali nr 18. Akcję w szkole opieką objęły Panie: Wioleta Czapiewska i Maria Plata, koordynują ze strony Samorządu: Patrycja Wierzba (klasa 3 b gimnazjum) i Julia Cieplińska (klasa VII).

Prosimy wszystkich o aktywny udział !!                  

Dyrekcja Zespołu Kształcenia