Pasowanie na ucznia

Dzisiejszy dzień był dla uczniów klas pierwszych jednym z najważniejszych dni w szkole. Uroczystość pasowania na ucznia zgromadziła naszych najmłodszych uczniów, nauczycieli-wychowawców, przejętych rodziców i dziadków, przedstawicieli Rady Rodziców oraz starszych koleżanek i kolegów. Podczas ponad godzinnego spotkania, które rozpoczęło się uroczystym wejściem klas pierwszych przy dźwiękach poloneza, chwile podniosłe, takie jak moment pasowania na ucznia, czy uczniowskie ślubowanie oraz składanie przyrzeczenia na sztandar szkoły przez rodziców, przeplatały się z wierszami i piosenkami w wykonaniu „pierwszaków” i ich kolegów z klasy trzeciej.

Uczniowie klas pierwszych otrzymali od dyrekcji szkoły dyplomy i książki, a od rodziców drobne upominki. Po oficjalnej części uroczystości wszyscy spotlai się na słodkim poczęstunku w świetlicy szkolnej.

Dyrekcja dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tych chwil a zwłaszcza  wychowawczyniom klas pierwszych: p. Aleksandrze Wardyn i Natalii Malek oraz rodzicom z trójek klasowych za staranne przygotowanie tego ważnego święta.

« z 3 »