Nocowanie w szkole

Uczniowie klas III, z pewnością na długo zapamiętają noc z 14 na 15 czerwca, gdyż spędzili ją w szkole. Wcześniej, razem z wychowawczyniami przygotowali dwie sale na nocne atrakcje. Pomysłów na wspólnie spędzony czas nie brakowało. Wieczór rozpoczął się ogniskiem przy parafii Świętej Rodziny, dzięki uprzejmości księdza Wojtka Fertlikowskiego. Było mnóstwo atrakcji, gier oraz zabaw integrujących obie klasy. Po powrocie do szkoły, każdy uczeń ozdobił koszulkę według własnego pomysłu wraz z podpisami pozostałych uczniów. Następnie na uczestników czekała kolejna atrakcja. Wychowawczynie przygotowały dyskotekę, gdzie podczas świateł reflektorów oraz brzmieniach muzyki, wszyscy świetnie się bawili. Kiedy szkołę spowiła ciemność, wyposażeni  w latarki udaliśmy się na zwiedzanie budunku. Nie obyło się bez krzyku i pisków, ale wszyscy wrócili cali i zdrowi do swoich sal. Po pełnym przeżyć wieczorze i wieczornej toalecie, przyszła pora na nocny seans filmowy z popcornem.

Po śniadaniu, zmęczeni, ale zadowoleni uczniowie, odebrani zostali przez stęsknionych rodziców.

Maria Plata

Marta Browarczyk

Anita Kulaszewicz