NAJAKTYWNIEJSI CZYTELNICY ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Inicjatywa ta ma  na celu promowanie i wspieranie aktywności czytelniczej oraz rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, pasji czytania i pozytywnego nastawienia do książki. Książki były, są i będą wartościowym źródłem wiedzy, a wiedza jest kluczem do sukcesu. Książki uczą, rozwijają wyobraźnię, są doskonałą formą rozrywki i odpoczynku, a także uczą cierpliwości. 

Podsumowując  rok szkolny 2019/2020 wyłoniono osoby, które  aktywnie odwiedzały  bibliotekę i wypożyczyły największą ilość książek. Uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody.  GRATULACJE!

Najaktywniejsi czytelnicy: 

kategoria wiekowa klasy  I-III

–  Ariana  Labuda  kl. Ia  – 215 wypożyczeń

kategoria wiekowa klasy IV-VIII

– Wiktoria Trzcińska  kl. VIII – 58 wypożyczeń

Renata Abramowska