MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY!

W styczniu, uczniowie klasy 3 B w czasie zajęć WF skorzystali z uroków zimy. Śnieg to dla dzieci inspiracja do wspaniałej zabawy.
Wykorzystując przychylną aurę z radością oddały się zimowemu szaleństwu poprzez różne gry i zabawy na śniegu w celu hartowania organizmu i kształtowania umiejętności aktywnego i właściwego spędzania czasu wolnego zimą. Przebywanie na świeżym powietrzu to najlepsza recepta na zdrowie. Dzieci miały ogromną frajdę i wiele radości. Było super!

Nawiązując do styczniowych harców na świeżym powietrzu  dzieci wykonały piękne plakaty o tematyce zimowej. Każda grupa zaprezentowała swoją pracę wykonaną metodą projektu na forum klasy. Dzięki temu dzieci uporządkowały swoją wiedzę o zimie oraz o sportach zimowych.

Jagoda Troka