Wycieczka do Muzeum Techniki Wojskowej

27 maja uczniowie z klas 5a, 5b, 6 i 7a uczestniczyli w wyjeździe pod hasłem „Akcja Integracja”. Spędzili czas na terenie Muzeum Techniki Wojskowej w Dąbrówce koło Wejherowa.
Zajęcia były prowadzone przez animatorów, którzy podzielili uczestników na grupy. Uczniowie w swoich drużynach wymyślali hasła, przygotowywali flagi, uczestniczyli w wyścigach i różnych konkurencjach sprawnościowych. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Po obiedzie i chwili odpoczynku wykonywali zadania pod dachami hangarów, w których umieszczone były niezliczone zabytkowe pojazdy. Podziwiali czołgi, samoloty, auta wojskowe i cywilne. Mieli okazję przeżyć żywą lekcję historii w Muzeum Saperskim. Mimo zmiennej pogody udało się spędzić czas w doskonałym humorze.
Opiekunami wycieczki były panie Grażyna Schmidt, Marzena Kościelska-Pastwa, Mirosława Daszkowska.