MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO

W listopadzie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III. Tematem prac było ulubione zwierzątko domowe, dzikie lub gatunek ginący. Celem konkursu było wyrażenie własnych uczuć i przeżyć związanych ze zwierzętami i kontaktami z nimi. Pracę plastyczną należało wykonać dowolną techniką na kartce bloku rysunkowego formatu A4. Najważniejszym kryterium oceny była pomysłowość i estetyka pracy. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Przepiękne prace dzieci zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym.

Laureaci konkursu:

I miejsce Weronika Zarach kl. IIIa

II miejsce Emilia Sabisz kl.II

III miejsce Weronika Łącka kl.IIIa

Wyróżnienia: Maurycy Kamiński kl.II, Adam Trzciński kl.IIIc

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział w konkursie, a laureatom gratuluję.

 

Jagoda Troka