„MEDYCY, DZIĘKUJEMY!”

Uczniowie  klasy Ia i IIa włączyli się w ogólnopolską akcję „MEDYCY, DZIĘKUJEMY!” Poprzez własnoręcznie wykonanie plakatu czy rysunku,  chcieli wyrazić podziękowanie za trudną pracę pracownikom służby zdrowia.  Dzieci  wykonały prace plastyczne kierowane do lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych. Szczególnie została wyróżniona praca Martyny Gutowskiej z klasy IIa, na którą można oddać swój głos do 25 marca  na stronie:

www.medycydziekujemy.pl/konkurs

Zachęcamy do głosowania! Mamy nadzieję, że twórczość i wyobraźnia dzieci, sprawią wiele radości wszystkim osobom pracującym w służbie zdrowia, gdyż w tym szczególnie trudnym dla nas wszystkich czasie są oni  prawdziwymi bohaterami. Jesteśmy  im teraz bardzo wdzięczni. Medycy, lekarze, diagności, pielęgniarki, ratownicy medyczni codziennie narażają dla nas własne życie i zdrowie. Dzisiaj szczególnie potrzeba każdego, nawet najmniejszego gestu dobroci i życzliwości. Pragniemy, aby każdy pracownik służby zdrowia został doceniony i aby na ich twarzach pojawił się uśmiech i satysfakcja z wykonywanej pracy.

Anna Ebertowska
Małgorzata Węsiora