LAUREACI KONKURSU „SUPERMATEMATYK”

W dniu 16 lutego 2021 r. odbył się szkolny konkurs matematyczny „Supermatematyk” dla uczniów klas 1-3. Uczniowie mieli możliwość wykazania się wiedzą i umiejętnościami matematycznymi podczas rozwiązywania różnorodnych zadań.

Celem konkursu było pobudzanie i rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów klas młodszych. Dodatkowo konkurs, to sposób na rozbudzenie motywacji do rozwoju zdolności ścisłych oraz sposób na czerpanie radości z odkrywania tajników królowej nauk.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział aż 53 uczniów, co bardzo ucieszyło organizatorów.

Najlepszymi matematykami na poszczególnych etapach okazali się:

1 miejsce – Hubert Binek

2 miejsce – Maksymilian Sadowski

3 miejsce – Oskar Rozgoński

1 miejsce – Ariana Labuda

2 miejsce – Wiktor Ternowoj

3 miejsce – Mateusz Broca

3 miejsce – Oliwia Troka

1 miejsce – Sebastian Dorau

2 miejsce – Jakub Jankowski

3 miejsce – Dominik Sadowski

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Dla wszystkich uczestników przewidziany był słodki podarunek.

Gratulujemy uczestnikom!!!

Organizatorzy: Anna Wołoszyk, Marta Browarczyk