Konkursy, nagrody…

14 maja na boisku szkolnym przy pięknej, słonecznej pogodzie z zachowaniem reżimu sanitarnego odbył się apel szkolny dla uczniów klas I-III. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Okazuje się, że uczniowie  wyróżniają się wiedzą i umiejętnościami z różnych dziedzin.

Uczniowie zostali nagrodzeni w następujących konkursach:

– Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Razem na rzecz lepszego Internetu” zorganizowany przez p. Wioletę Kosznik, p. Mirosławę Daszkowską i p. Łukasza Flisikowskiego,

– „Wielki Maraton Czytelniczy” – międzynarodowy  konkurs pod Honorowym Patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gdańska pod hasłem: „Spotkacie nowych przyjaciół” koordynator p. Anna Wołoszyk,

– Rodzinny Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Niedziela w mojej rodzinie” zorganizowany przez p. Renatę Abramowską i p. Ewę Okrój Gostkowską.

Na zakończenie pan Dyrektor  podziękował wszystkim uczniom za udział i zaangażowanie oraz godne reprezentowanie  naszej szkoły w  konkursach.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.