KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS I-III

20 lutego 2023 r. w bibliotece odbył się na etapie szkolnym Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej dla uczniów klas I-III. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci poezją, doskonalenie warsztatu  artystycznego.

W konkursie udział wzięło 17 uczniów z klas I-III. Każdy uczestnik recytował dwa dowolnie wybrane utwory poetyckie dostosowane do swojego wieku. Jury konkursu oceniało umiejętności interpretacyjne, dykcję, poprawność językową oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Jury oceniało w składzie: wicedyrektor pani Anna Wołoszyk oraz pedagog-logopeda pani Wioleta Kosznik.

Wyniki konkursu:

15. Amelia Kraśniewska kl. 3b
  16. Wojciech Łącki kl. 3b
  17. Alicja Nierzalewska kl. 3b

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy, nagrody oraz dla wszystkich uczestników Dyrekcja szkoły przygotowała słodkości.

Laureatom gratulujemy i gorąco dziękujemy wszystkim uczniom za udział  w  konkursowych zmaganiach.

Renata Abramowska, Anna Ebertowska