Konkurs plastyczny „Świat oczami osoby w spektrum autyzmu”

Kwiecień miesiącem świadomości i akceptacji osób w spektrum autyzmu. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowano konkurs skierowany do uczniów klas IV-VIII. Jednym z celów było uwrażliwienie na innych, tolerancja oraz rozbudzenie świadomości i akceptacji na osoby z autyzmem. Konkurs wzbudził spore zainteresowanie wśród uczniów.

Główne nagrody zdobyli:

Marta Okrój – I miejsce,

Agata Fromholc – II miejsce,

Nikola Jankowska i Karolina Wysocka – III miejsce.

Pozostałe osoby biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomem i upominkiem: Pola Pażontka – Lipińska, Oliwia Rolbiecka, Anna Formela, Roksana Szramka, Zuzanna Ciesielska, Paulina Góra, Pola Wicher, Paulina Grosz, Julia Dobbek oraz Julia Gostkowska.

Serdecznie gratulujemy!

Bożena Skwierawska,

Tomasz Grzyb,

Wioleta Kosznik