Konkurs plastyczny „A gdyby tak zostać…”

Uczniowie klas I-III zaangażowali się w konkurs plastyczny
pod hasłem „A gdyby tak zostać…”. Każdy z nich przygotował pomysłową oraz estetyczną pracę plastyczną, przedstawiającą w dowolny sposób interpretację zawodu leżącego w kręgu ich zainteresowań. Celem konkursu była popularyzacja zawodów oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej. Poznając różne zawody dzieci zdobywają wiedzę o życiu gospodarczym oraz uczą się szacunku dla pracy innych.  Ponadto uczniowie mieli okazję do rozwijania swoich zainteresowań artystycznych.

Przedstawiamy wyniki konkursu. Wybór był ogromnie trudny. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

I miejsce – Amelia Chajewska kl. 2b

II miejsce – Jan Kreft kl. 1b

III miejsce – Adam Łangowski kl. 1b, Nela Chmielewska kl. 1a

Wyróżnienie – Maksymilian Szala kl. 2a, Łukasz Lorkowski kl. 2b, Norbert Richert kl. 2b

Dziękujemy za wszystkie prace

Maria Plata

Aleksandra Wardyn