Konkurs czytelniczy!!!

Drodzy Uczniowie i Rodzice!!!

Po raz trzeci zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w WIELKIM MARATONIE CZYTELNICZYM 2019/2020. Tak jak w ubiegłym roku, maraton podzielony jest na dwie kategorie:

dla uczniów klas II i III oraz dla uczniów klas IV- VI. Chętni uczniowie otrzymują listę lektur na cały rok i czytają tę pozycję, którą organizatorzy wskażą w danym miesiącu. Na początku każdego miesiąca uczniowie piszą test sprawdzający z lektury.

Uwaga! Organizatorzy Wielkiego Maratonu Czytelniczego nie zapewniają uczestnikom lektur. Zdobycie wskazanej książki należy do Maratończyków.

Gorąco wszystkich zachęcamy do udziału w maratonie. Ćwiczycie nie tylko umiejętność pięknego czytania, ale także poszerzacie swoje słownictwo, wiedzę o świecie, rozwijacie tak ważną umiejętność jak czytanie ze zrozumieniem.

Gorąco zachęcamy do udziału!!!

Anna Wołoszyk
Jolanta Jereczek