ILUSTRACJA DO WYBRANEGO UTWORU JANA BRZECHWY

Konkurs odbył się w miesiącu wrześniu. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas I-III. Tematem prac była ilustracja do wybranego utworu Jana Brzechwy. Celem konkursu było przybliżenie uczniom utworów oraz popularyzacja jego bogatej twórczości, a także rozbudzenie wyobraźni wśród najmłodszych.

Prace plastyczne należało wykonać dowolną techniką na kartkach bloku rysunkowego formatu A4.

Współorganizatorami konkursu w naszej placówce była pani Renata Abramowska (Biblioteka Szkolna) i pani Maria Plata (Nauczanie Zintegrowane).

W  konkursie organizatorów mile zaskoczyła  duża frekwencja uczestników, udział wzięło 30 uczniów. Komisja wysłała prace na konkurs do Jeleniej Góry.

Uczestnicy konkursu:

Kl. I

Cieszyński Marcel, Neubauer Kinga, Włoczanko Ada

Kl.IIa

Bek Ewelina, Bielawa Dominika, Chmielewska Lena, Grosz Julia, Kunkel Dawid

Kl. IIb

Buda Natalia, Ciesielska Julia, Kamińska Katarzyna, Kobus Julia, Kozikowska Kinga, Olszewska Amelia, Rambowski Aleksander, Słowik Klaudia, Snopkowska Zofia, Stojk Maja

Kl. IIc

Pastwa Anna, Romanowska Agnieszka, Trzciński Adam

Kl. IIIa

Gostkowska Anna, Redzimska Weronika, Stojk Małgorzata

Kl. IIIb

Bek Daniel, Bek Joanna, Neubauer Aleksandra

Kl. IIIc

Lorkowska Natalia, Ossowska Nikola

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom za udział w ogólnopolskim konkursie. W dniu 28 października odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w Jeleniej Górze i ogłosiła wyniki konkursu. Niestety tym razem naszym uczniom nie udało się zdobyć nagrody. Na konkurs w Jeleniej Górze wpłynęło, aż 3640 prac z 332 placówek z całej Polski. Zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

Renata Abramowska i Maria Plata