II MISTRZOSTWACH POMORZA W WYŚCIGACH DREZYN RĘCZNYCH

W piątek 15 września 2017r uczniowie naszej szkoły brali udział w II MISTRZOSTWACH POMORZA W WYŚCIGACH DREZYN RĘCZNYCH, które odbyły się na terenie Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie. Startowało łącznie 20 drużyn                     w różnych kategoriach. Nasz Zespół reprezentowały dwie osady uczniów z klas gimnazjalnych i jedna osada szkoły podstawowej. Szkołę podstawową reprezentowały: Paulina Grobelna, Natalia Górna, Otylia Wysocka, Marta Popowska. Dziewczęta zajęły VII miejsce. Natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych osada w składzie: Tomasz Cichosz, Krzysztof Nadolny, Dominik Klasa, Kacper Sabisz zajęła I miejsce, a osada w składzie: Michał Skwierawski, Dawid Sominka, Piotr Rozgoński, Stanisław Nakielski zajęła IV miejsce. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i gratulujemy osiągnięć :)

Przy okazji zachęcamy do odwiedzin Muzeum Kolejnictwa, gdzie można zobaczyć wiele ciekawych eksponatów z historii kolei.