GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ

Dnia 9 marca 2020 roku w Zespole Kształcenia w Łubianie odbył się na etapie gminnym XXXVII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej.

Naszą szkołę na szczeblu gminnym reprezentowali uczniowie:  Piotr Datta kl. IIIa, Klaudia Bek kl. IIIb, Natalia Duraj kl. Vb,  Blanka Czapiewska kl. Vc,  Julia Cieplińska kl. VIII i  Kinga Troka kl.VIII.

W konkursie udział wzięło 40 recytatorów, zaprezentowali bardzo wysoki poziom.

Z wielką radością informujemy, iż konkurs zakończył się sukcesem naszych uczniów.

Kategoria wiekowa klasy I-III
III miejsce  – Piotr Datta kl. IIIa

Kategoria wiekowa klasy IV-VI
Wyróżnienie – Blanka Czapiewska kl. Vc

Kategoria wiekowa klasy VII-VIII
I miejsce   – Julia Cieplińska kl. VIII

Gorąco dziękujemy wszystkim recytatorom za udział i godne reprezentowanie naszej szkoły, a Julce Cieplińskiej gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach na etapie powiatowym 18-19 marca w Kościerzynie!

 

Renata Abramowska