GMINNY DZIEŃ DZIECKA

Dnia 1 czerwca 2023 r. uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami udali się do Wdzydz na organizowany przez Zakład Sportu, Kultury i Turystyki w Kościerzynie – Dzień Dziecka.

Atrakcji było co nie miara. Uczniowie z wielką ochotą i zaangażowaniem brali udział w strzelaniu z bezpiecznego łuku, bawili się z animatorami, puszczali ogromne bański mydlane. Atrakcją, na którą wszyscy uczniowie klas II i III czekali z niecierpliwością, był rejs statkiem  Stolem II po jeziorze Wdzydzkim, gdzie uczniowie mogli podziwiać piękno otaczającej przyrody. W programie zabawy znalazło się też malowanie twarzy, przeciąganie liny, wykonywanie fantastycznych masek z papieru oraz zajęcia przyrodnicze prowadzone przez pracowników Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Wszystkie dzieci otrzymały bezpłatny poczęstunek.

Będziemy miło wspominać ten fantastyczny dzień!

Wychowawcy klas I-III