GIEŁDA EDUKACYJNA

Uczniowie klas trzecich gimnazjum stoją przed bardzo trudną decyzją wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Będzie to decyzja mająca istotny wpływ na dalsze życie.

Aby pomóc uczniom w tym istotnym wyborze, szkoła zorganizowała 09.05 2016 r. Giełdę Edukacyjną, na której przedstawiciele czterech szkół ponadgimnazjalnych; Powiatowego Zespółu Szkół Nr 1, Powiatowego Zespółu Szkół Nr 1, Powiatowego Zespółu Szkół Nr 3,  Zespółu Szkół Rolniczych z Bolesławowa,   przedstawiły swoją ofertę edukacyjną.

Wybór przyszłego zawodu nie jest dzisiaj łatwą decyzją. Dlatego na wszystkie nurtujące pytania trzecioklasistów;  jaką szkołę wybrać, jakie kryteria są brane pod uwagę, by dostać się do wymarzonej szkoły, w jakim kierunku podążać, żeby w przyszłości zdobyć wymarzony zawód uczniowie otrzymali odpowiedź. Wielu z nich zdecydowało się na konkretny kierunek kształcenia lub upewniło się, iż wcześniej wybrany zawód jest tym właściwym.

Wioleta Kosznik

IMG_8707 (1)